Dani folklora i zabave Laz 2024.
Velika manifestacija ''Ljeto u Mariji Bistrici'' nastavlja se prvi vikend mjeseca srpnja. KUD ''Laz'', koji ove godine slavi 20. obljetnicu, organizira ''Dane folklora i zabave Laz 2024.''. Ove godine u planu su dvije večeri. U subotu će se od 19 sati održati Večer folklora, a nastupaju: Folklorna sekcija “Kraluši” Petlovac-Baranja, te KUD-ovi: “Stative” Karlovac, “Meteor” Hraščina, “Prigorski Zdenec” Vidovec i “Strmec”. Za zabavu je zadužena grupa “Bonaparte”.
U nedjelju u 18 sati počinje Dan dječjeg stvaralaštva, pjesme i tambure, a nastupaju: Mali TS KUD-a Laz, ŽVS “Ježice”, TO “Črni Tomaši”, TO “Dragutin Domjanić” i Belečke mažoretkinje. Za zabavu na završnici zaduženi su “Dinacordi-Luna” band. Još jedno tradicionalno događanje na rasporedu je prve srpanjske nedjelje, a riječ je događaju u organizaciji PD ''Grohot'' Marija Bistrica, ''Planinarskom obilaznicom oko Marije Bistrice''. Okupljanje je do 9 sati na početku Šetnice ''Za dušu i tijele Mirko Fulir'', a nakon obilaska šetnice uvijek se organizira i završno druženje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stižu im darovi s neba: Ova 3 horoskopska znaka do kraja ljeta očekuju bolji dani, novac i veliko olakšanje
Dolaze pljuskovi i grmljavina u Zagorje: Božarov otkrio kada stiže promjena vremena
Stravična nesreća s tragičnim završetkom: mladić izgubio život, prijatelji ozlijeđeni i hospitalizirani
Tragična nesreća: Poginuo mladić (24), policija objavila detalje
Zagorje: Sudarila se tri automobila, jedna osoba prevezena u OB Zabok
Nova teška nesreća u Zagorju. Teško je ozlijeđen vozač quada
Stravični detalji tragedije: Mlada žena poginula, u njeno tijelo udario drugi auto
Sve se vraća, sve se plaća: 3 znaka ovog tjedna dobivaju zaslužene nagrade
Općini Zagorska Sela odobreno 1,28 milijuna eura bespovratnih sredstava za novi projekt
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
