Vodeći učitelji razredne nastave iz tri županije na skupu u Velikom Taboru
Održan je Međužupanijski skup voditelja Županijskih stručnih vijeća učitelja razredne nastave Krapinsko-zagorske, Bjelovarsko-bilogorske i Sisačko-moslavačke županije
Zamjenica župana Jasna Petek prisustvovala je otvorenju Međužupanijskog skupa voditelja Županijskih stručnih vijeća učitelja razredne nastave Krapinsko-zagorske, Bjelovarsko-bilogorske i Sisačko-moslavačke županije, koji je održan u petak 24. kolovoza u Dvoru Veliki Tabor.
Zamjenica župana Jasna Petek je na početku skupa istaknula kako Krapinsko-zagorska županija kao osnivač osnovnih i srednjih škola živi sa svojim školama te kroz različite projekte pruža podršku djeci s teškoćama u razvoju, darovitoj djeci i djeci koje su trenutno u lošem socijalnom položaju.
- Sve to, kao i brojne infrastrukturne investicije, ne bi imalo nikakvog smisla da nemamo učiteljice i učitelje koji su entuzijastični, vole svoj posao i kojima je prije svega stalo. Kako znam da u našim školama imamo uprave takve učiteljice i učitelje, ja sam izuzetno sretna i ponosna – istaknula je zamjenica župana za društvene djelatnosti Jasna Petek.
Okupljenima su se obratili i ravnateljica Muzeja Hrvatskog zagorja Nadica Jagarčec, ravnateljica OŠ Đure Prejca Desinić Anica Karažija, te savjetnica iz Agencije za odgoj i obrazovanje Šimica Mihaljević.
Na skupu su održane likovne radionice za učitelje te su predstavljene projektne aktivnosti i radionice u Muzejima Hrvatskog zagorja, projekt Zagorska ruža i projekt Vukovar.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Netko je jučer policiji predao 40 komada streljiva: Evo što poručuju iz policije
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
