Strani novinari u posjetu Zagorju
Današnji domaćin novinarima bit će Vuglec Breg, a obići će Petrovsko i Pregradu, muzej „Staro selo“ u Kumrovcu, Veliki Tabor. U svom obilasku upoznati će zagorske vinare i upoznati se s vrsnim zagorskim vinima.
U sklopu Festivala vina i kulinarstva Zagreb Vino.com koji se održava 30. studenog i 1. prosinca 2012. u Zagrebu novinari iz inozemstva nekoliko dana ranije u posjetu su Zagorju i Međimurju.
Dolaskom u Zagorje novinari su danas najprije posjetili Muzej krapinskih neandertalaca gdje ih je u delegaciji dočekala i županica Krapinsko-zagorske županije Sonja Borovčak predstavivši im Zagorje kao jednu od vodećih destinacija kontinentalnog turizma.
Današnji domaćin novinarima bit će Vuglec Breg, a obići će Petrovsko i Pregradu, muzej „Staro selo“ u Kumrovcu, Veliki Tabor. U svom obilasku upoznati će zagorske vinare i upoznati se s vrsnim zagorskim vinima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: ‘Bojimo se za svoju djecu, kćer su napali već 4 puta, a nitko ništa ne poduzima'
Pripremite se na gužve: Kreću radovi na rotoru kod Zaboka, dvije ceste bit će zatvorene za sav promet
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
Suprug (23) popularne hrvatske glumice (49) napravio senzaciju o kojoj priča cijela Hrvatska
UHVAĆEN DILER: U kući kod Jakovlja skrivao stotine tableta ecstasyja, kokain i oružje
Gabrijel Šivalec briljirao na utakmici protiv UAE
Policija otkrila mrežu razmjene materijala seksualnog zlostavljanja djece! Osumnjičen muškarac
Tinejdžeri ukrali autobus, pa udarili kamion i pokosili znakove: 'Mislili smo da će poginuti'
Zagorec (54) 'nasjeo' na romantičnu prijevaru. Ostao bez više tisuća eura
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
