Žena vozila 25 km u krivom smjeru po A1 i izazvala dvije nesreće u pola sata
Foto: Ilustracija/Pixsell
Karlovačka policija dovršila je istragu nad 33-godišnjom državljankom Srbije zbog vožnje u suprotnom smjeru na autocesti A1 smjeru Karlovca.
- Ženu se sumnjiči da se, nakon što se kretala autocestom A1 u smjeru Zagreba, na naplatnoj postaji Demerje, polukružno okrenula te nastavila daljnju vožnju autocestom A1 u suprotnom, odnosno zabranjenom smjeru prema Karlovcu oko 25 kilometara i pri tom prouzročila dvije prometne nesreće s materijalnom štetom čime je izazvala opasnost za život i tijelo ljudi više ljudi, točnije pet vozača osobnih automobila i devet putnika u istim vozilima te imovine - navodi policija.
Prvu nesreću izazvala je oko 23 sata na području Zagreba gdje je oštetila jedno vozilo, a zatim je bez zaustavljanja nastavila dalje voziti. Pritom se oglušila na naredbe policije.
- Drugu je izazvala na području Draganića u 23.20 gdje je oštetila dva osobna vozila, nakon čega se udaljila iz vozila i pobjegla s mjesta nesreće u nepoznatom smjeru. U nemogućnosti izbjegavanja naleta na odbačene dijelove oštećenih vozila u Draganiću naletjela su još dva osobna vozila - opisali su iz policije.
- Naknadno je pronađena i uhićena te je po završetku kriminalističkog istraživanja danas tijekom popodneva zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela obijesne vožnje u cestovnom prometu predana pritvorskom nadzorniku PU karlovačke - zaključili su.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Izbio požar u velikoj i poznatoj zagorskoj tvrtki
Gori zgrada policije: Vatrogasci na terenu
Tuga u Dinamu: Damir nas je zauvijek napustio
Stigla dojava o bombi: Traje evakuacija djelatnika Grada
Policija otrkila kako je nastao požar u Vjesniku
Nesreća na autocesti A2 između čvorova Zabok i Zaprešić. Ako možete izbjegnite tu dionicu
3. NL centar: Pobjeda Gaja, poraz Zagorca KR, tri utakmice odgođene
Više od polovine umirovljenika plaćat će porez na mirovinu: Evo tko je na udaru i kako se računa
[FOTO] Žene na čelu akcije: Vatrogaskinje preuzele teren i briljirale
STRAVA U NAŠEM KRAJU: Vozač sletio s ceste i poginuo na licu mjesta
Ptice stanarice – tko ostaje s nama kada stigne hladnoća?
Šok prozračivanje je prošlost. I-Vent rekuperacija donosi: stalno svjež zrak, zatvoreni prozori, maksimalna ušteda. Besplatna montaža i 7 godina garancija!
Najbolji dan za shopping: West Shopping Utorak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
