Zbog kratkog spoja zapalio se automobil
Vatrogasci DVD – a Pregrada ugasili su požar
Jučer je u Gornjoj Plemenščini oko 7 sati i 30 minuta došlo do požara na automobila u vlasništvu 32 – godišnje žene. Uzrok požara je, kako se čini, kratki spoj na akumulatoru, a požar se ubrzo proširio na gorive dijelove motora i dio armature unutrašnjosti vozila.
Na teren su izašla četiri vatrogasca DVD – a Pregrada za desetak minuta, a požar su ugasili pjenom. Intervencija je završila u 8 sati i 30 minuta, a kako su pregradski vatrogasci priopćili na svom Facebook profilu, na intervenciju su utrošili 500 litara pjene.
Prethodni članak
Sljedeći članak
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Učenik brutalno pretučen u osnovnoj školi. Njegova majka: 'Lupali su mu glavom o umivaonik'
ANKETA: Poskupljuju domovi za starije, evo što o tome kažu Zagorci
Nova era prijevoza: Zagorski grad dobit će 2 električna autobusa
Medved potvrdio: 'Pronađeno tijelo Jean-Michela Nicoliera. Nije rođen u Hrvatskoj, ali za nju je ostavio svoje srce'
Mladi Klanjčani dobili 4.000 eura za svoj prvi dom, 'Želimo da ostanete ovdje!'
FOTO s mjesta drame: Policajci spasili vozača iz gorućeg auta
Uvode se oštre kazne: Hrvatima se ovo više neće tolerirati
Općina Zlatar Bistrica raspisala natječaj za dodjelu studentskih, sportskih, i učeničkih stipendija te stipendija za deficitarna zanimanja
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
