Zapalio se vlak kod Zagreba! HŽ: 'Putnike smo premjestili u drugi, ovaj ide na servis'
Fotografija je ilustrativnog karaktera
Danas oko 16:20 tijekom vožnje vlaka 5112 na relaciji Sisak - Zagreb zapalio se vlak zbog čega putnici nisu stigli na svoje odredište na vrijeme.
Na stajalištu Mraclin došlo je do kvara na vlaku. Nakon što je strojovođa otklonio kvar, vlak je nastavio voziti do kolodvora Velika Gorica, javljaju 24 sata.
- Prije svega ispričavamo se putnicima na kašnjenju. Putnici su u kolodvoru Velika Gorica presjeli u drugi vlak prema Zagrebu - Glavnom kolodvoru, a garnitura vlaka 5112 povučena je na servis - komentira glasnogovornica Hrvatskih željeznica Ivana Čubelić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Od sljedećeg tjedna počinje zlatni period za 3 znaka: Sreća kuca na vrata, dobit ćete sve što poželite
Županija osigurala 35.000 eura za participativni proračun za mlade: prijavite svoje ideje i projekte
DOZNAJE SE: Suca koji je sudio Vatrenima protiv Portugala FIFA nije poslala kući
Objavljen video pucnjave u poznatom kafiću, dvoje teško ozlijeđenih. Policija lovi napadača!
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
