Vozio kamion sa 3,2 promila! Policija ga morala odvesti u bolnicu
Policija je u subotu zaustavila mortus pijanog vozača teretnog vozila: napuhao je čak 3,2 promila!
Sve se dogodilo u subotu oko 19.45 sati na raskrižju Slavonske avenije i ulice Ljudevita Posavskog u Zagrebu, objavila je jučer zagrebačka policija.
“Policijski su službenici za vrijeme kontrole prometa zaustavili teretni automobil zagrebačkih registarskih oznaka kojim je upravljao 39-godišnjak. Nadzorom vozila i vozača te provedenim alkotestiranjem utvrđeno je da u organizmu ima najmanje 3,2 g/kg alkohola.
Vozaču je zbog velike količine alkohola pružena liječnička pomoć u Kliničkoj bolnici Dubrava te je doveden na Općinski prekršajni sud u Zagrebu.
Tamo mu je izrečena novčana kazna u iznosu 1480 eura i zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom C kategorije u trajanju od šest mjeseci” – objavila je PU zagrebačka.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Za djevojčicu Nives: U Zagorje dolazi ''neobični'' svećenik koji vjeru živi na potpuno drugačiji način
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
Održan još jedan Sina memoriam
FOTO: Srušilo se stablo i dio zagorskog grada ostavilo bez struje
Poziv građanima: do 24. kolovoza ispunite anketu o potrebama stanovanja
Rano jutros planula kuća u Zagorju: 'Majka je spasila djeci život'
Stigao važan poziv Zagorkama i Zagorcima: 'Pokažite plemenitost'
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
