Vozili pijani, zadržani u pritvoru
Tijekom nadzora prometa u Stubičkim Toplicama, jučer, 20. veljače 2023. godine, oko 20 sati, zaustavljen je 61-godišnji vozač osobnog vozila za kojeg je utvrđeno kako je upravljao vozilom s 1,95 promila alkohola u organizmu, vozaču je određeno zadržavanje te slijedi podnošenje optužnog prijedloga zbog počinjenog prekršaja iz čl. 199., Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
U Kraljevcu na Sutli isto tako tijekom nadzora prometa, jučer, 20. veljače oko 23 sata, policijski službenici zaustavili su vozača 56-godišnjaka koji je upravljao vozilom s 2.00 promila. Vozaču je, također istekao i rok važenja prometne dozvole za vozilo kojim je upravljao. 56-godišnjaku je određeno zadržavanje te slijedi podnošenje optužnog prijedloga zbog počinjenih prekršaja iz čl. 199. i čl. 238., Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
AK Zagorje najbolji je hrvatski rally klub po drugi puta u povijesti
Dnevni horoskop za početak tjedna
[PROGNOZA VREMENA] Stiže promjena vremena
Jak potres pogodio Afganistan, raste broj mrtvih i ozlijeđenih
Uskoro bez struje u nekoliko mjesta u Zagorju
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
