Vlastitu suprugu istukao krastavcem po licu: "Kaj si ti ćorava?"
Jedan je muškarac iz Zagreba, po zanimanju mesar, nedavno počinio nasilje u obitelji nad svojom suprugom nakon što nije nije uspjela pronaći krastavce.
Kako prenosi Zagreb.info, muškarca je to iz nekog razloga uznemirilo pa ju je prvo opsovao i dodao: “Kaj si ti ćorava, ne vidiš krastavce, a imaš naočale od 2.000 eura”.
Potom je nesretnoj ženi rukama skinuo dioptrijske naočale s lica i bacio ih u zid, a zatim je uzeo u ruku krastavac te je njime nekoliko puta udario u predjelu lijeve strane lica.
Uznemirena žena je odmah pozvala policiju koja je ubrzo došla i nasilnog muškarca odvela u postaju, a vrlo brzo je završio i na sudu gdje je dobio 200 eura kazne.
No, kako je proveo vrijeme u postaji, umanjuje mu se iznos pa mu ostaje za platiti 120,37 eura.
Osim toga, sudac Općinskog prekršajnog suda u Zagrebu izrekao mu je zaštitnu mjeru zabrane uznemiravanja svoje supruge, bez obzira gdje se ona nalazila, a odluka traje tri mjeseca od dana pravomoćnosti presude, javlja Zagreb.info.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Radna nedjelja: Sud upravo osudio Zagorca na sedam dana zatvora
Preminuo je legendarni Zlatko Varga
DOBRE VIJESTI: Za promet otvorena državna cesta od Zlatara do Zlatar Bistrice
Novi detalji nesreće: Vozačica u Zagorju napravila totalni rusvaj
UŽAS: Do smrti prebio čovjeka s kojim je pio
HGF Refresh otvorio novo poglavlje!
Mladi vozač (19) uhićen u Zagorju. Policija objavila detalje
MŠD Zabok organizira najbolje motokros utrke u Hrvatskoj
Novi udar na umirovljenike: 'Donijeli smo odluku o poskupljenju, svjesni su situacije'
[PROGNOZA VREMENA] Evo kakav nam je početak tjedna
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
