VIDEO: Snimao se kako juri BMW-om 200 na sat pa ubio sebe i ženu. Dijete jedva preživjelo
FOTO: Screenshoot Facebook
Mlađi muškarac (24) i 21-godišnja putnica smrtno su stradali dok je dvogodišnje dijete teško ozlijeđeno u prometnoj nesreći koja se u petak oko 15 sati dogodila na sjevernoj strani autoceste A3 između čvora Okučani i Novska, objavilo je Županijsko državno odvjetništvo u Sisku.
Prema dosad prikupljenim podacima, do nesreće je došlo kada je 24-godišnji vozač osobnog automobila, hrvatski državljanin, upravljajući vozilom u smjeru Novske, udario u stražnju stranu kamiona koji se kretao ispred njega u istom smjeru, objavilo je ŽDO u Sisku.
Vozač automobila i 21-godišnja putnica u automobilu smrtno su stradali, dok je dvogodišnje dijete odvezeno u bolnicu gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozljede. Djevojčica je prvo prevezena u novogradišku bolnicu, no zbog težine ozljeda je tijekom večeri prevezena u KBC Zagreb. Prema posljednjim podacima, djevojčica je sad stabilno i izvan životne opasnosti.
Državno odvjetništvo je, cilju utvrđivanja svih okolnosti prometne nesreće, naložilo provođenje potrebnih izvidnih i dokaznih radnji, stoji u priopćenju.
Kako se nagađa, 24-godišnji vozač se zbog neprilagođene brzine zabio u stražnji kraj kamiona, a automobil u kojem su se vozili bio je potpuno smrskan.
Neki domaći mediji danas javljaju kako je poginuli 24-godišnjak mobitelom snimao svoju prebrzu vožnju (oko 200 km/h) samo nekoliko sati prije kobne nesreće, a video je objavio na društvenim mrežama. Mladi vozač u jednom trenutku okreće kameru prema sebi, pozdravlja prijatelje i govori kako ide na krštenje.
Tragična nesreća 2019. godine
Kako piše 24 sata, 24-godišnjaku ovo nije bila prva prometna nesreća u kojoj je sudjelovao. Naime, 2019. godine je skrivio nesreću u mjestu Kovačevac kod Nove Gradiške u kojoj je smrtno stradala njegova trudna supruga rođena 2001. godine.
Tada je kao vozač kombija izgubio nadzor nad vozilom, te je nekontrolirano prešao na drugu stranu ceste i udario u betonski most. Kako se tada doznalo u nesreći je osim sada poginulog muškarca, tada stradala i njegova trudna supruga.
Nakon što je trudnica tada stabilizirana u novogradiškoj bolnici, hitno je prevezena u Zagreb na daljnje liječenje. Ipak, doktori je nisu uspjeli spasiti, pa je od posljedica nesreće preminula.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Majka četvero djece osuđena zbog onog što je napravila u Zaboku: 'Kriva sam'
Tužna vijest: Napustila nas je još jedna zagorska legenda
Zvijezde im otvaraju vrata uspjeha: Ova 4 znaka rođena su za bogatstvo i život bez financijskih briga
Evo točnog iznosa koji trebate imati na tekućem računu
Nina Badrić i mala Maša iz Zaboka osvojile Lisinski: 'Mama, ja idem na pozornicu, a ti kak hoćeš!'
Završetak radova na klimatizaciji u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice – 100 soba dobilo suvremeni VRF sustav hlađenja
Važna obavijest zagorske policije građanima u vezi osobnih iskaznica
''Crveni nosovi'' posjetili djecu u Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice
Krapinom će od jeseni voziti dva električna minibusa, prijevoz za građane bit će besplatan
Poznata hrvatska tvrtka pogođena hakerskim napadom
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Organskom gnojidbom do boljeg uroda voća i povrća - sad je pravi trenutak
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
