UŽASNA TRAGEDIJA: Mrtav muškarac pronađen u septičkoj jami
Jučer, u ranim poslijepodnevnim satima, u mjestu Lug pronađeno je mrtav 72-godišnjak u septičkoj jami, potvrdio je i Centar 112, piše SiB.
“Izišli smo nakon dojave policije i pričekali smo najprije da policija napravi očevid. Potom je uslijedilo izvlačenje tijela iz septičke jame koja se nalazi ispred kuće“, potvrdio je za SiB Matej Eršetić, zapovjednik DVD Bile i Vatrogasne zajednice Osijek.
Na intervenciju su izišla četiri vatrogasca, trojica iz DVD Bilje i jedan član DVD Lug u 12.05 sati u petak. Muškarca je pronašla gerontodomaćica koja ga je obilazila. Kako piše SiB, muškarac je živio sam u Lugu i navodno ga je obilazila jedino gerontodomaćica.
Eršetić je rekao da je riječ o vrlo rijetkoj nesreći, no SiB podsjeća da je prije samo devet dana u mjestu Topola u Srbiji u septičkoj jami život izgubila gotovo cijela obitelj – djed, sin i unuk. U pokušaju da ih izvuče, teško je stradala i majka.
Sve okolnosti događaja policija tek treba utvrditi te će se više detalja znati nakon očevida.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ovaj zasitan doručak topi salo s trbuha i pokreće probavu u trenu
Upaljen meteoalarm: Zagorju prijete obilne oborine i olujan vjetar, ali i snijeg
Nepravomoćna presuda: Mlada majka iz Zagorja doznala kaznu za ubojstvo novorođenčeta
Nestala je Anamarija. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
'Zbogom, kapetane': U prometnoj nesreći poginuo vatrogasni zapovjednik (27)
Vozač pokušao pregaziti policajce! Osumnjičen je za pokušaj ubojstva
Novogodišnja poruka župana Kolara stanovnicima Krapinsko - zagorske županije
Zagorci, ne ignorirajte ovaj važan apel i poziv: Evo kada i gdje se trebate odazvati!
Strava u našem kraju: Muškarac poznanika upucao revolverom, određen mu je istražni zatvor
Preminuo istaknuti povjesničar i akademik: 'Bio je zaslužan za hrvatski grb'
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
