Užas u Oroslavju: 21-godišnji vozač završio u dvorištu kuće, izvlačili ga vatrogasci – teško je ozlijeđen
Kako je upravo izvijestila policija, sinoć oko 01,45 sati, došlo je do prometne nesreće u Oroslavju, odnosno do slijetanja vozila van kolnika, u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozlijede.
Prometna nesreća dogodila se kada 21-godišnji hrvatski državljanin, upravljajući osobnim automobilom iz smjera Stubičkih Toplica u smjeru centra Oroslavja, nije vozilo držao na dovoljnoj udaljenosti od desnog ruba kolnika, već je prešao u desno, na kolnik prilazne ceste dvorištu obiteljske kuće i prednjim dijelom automobila udario u betonski stup javne rasvjete.
Tom prilikom 21-godišnji vozač ostao je prikliješten u vozilu te su djelatnici Zagorske javne vatrogasne postrojbe Zabok rezanjem lima automobila oslobodili unesrećenog, koji je vozilom Hitne medicinske pomoći prevezen u Opću bolnicu Zabok, gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozlijede, priopćila je policija.
Zbog prometne nesreće i obavljanja očevida, od 02,10 do 04,00 sata, za sav promet bila je zatvorena dionica ceste te se promet odvijao obilaznim pravcima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Opljačkan poznati trgovački centar u Zagorju
Liječnici upozoravaju: Ovako kavu pretvarate u otrov i razarate si jetru
Brutalno nasamarili direktora poznate zagorske tvrtke
Kaos na parkingu Konzuma, reagirala i policija: 'Masirao sam prepone...'
Nakon sukoba u zabočkom kafiću sud presudio da diranje žene po stražnjici nije prekršaj
Malo mjesto u Zagorju ima program o kojem svi pričaju: Šumske kupke stižu kao novi hit zdravstvenog turizma
Izborna skupština ŠRK Štuka Konjščina: Stabilno vodstvo i jasni planovi za budućnost
[FOTO] Bračni parovi proslavili svoje zlatne i dijamantne pirove u Konjščini
Prijetnja na pragu: Potvrđen novi slučaj ptičje gripe
Počinje konstruktivna obnova župne crkve Svete Katarine u Zagorskim Selima – vrijedna dva milijuna eura
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
