UŽAS: Auto se usred vožnje zapalio na autocesti
Foto: PIXSELL/Ilustracija
Izbio je požar na osobnom automobilu na autocesti A3 nedaleko Slavonskog Broda, potvrdili su za 24 sata iz PU brodsko-posavske.
Kako su izvijestili iz Hrvatskog autokluba, do zapaljenja je došlo u vožnji kod čvora Slavonski Brod istok i čvora Slavonski Brod zapad u smjeru Bregane, prenose 24 sata.
Dojavu o požaru na osobnom automobilu brodsko-posavska policija zadobila je nešto iza 11 sati. Srećom, nema ozlijeđenih.
Čitatelj 24 sata rekao je da se diljem tog područja osjeća miris plastike.
Iz HAK-a navode da se vozi uz ograničenje brzine od 80 kilometara na sat. Požar je ubrzo nakon ugašen.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Najzdravije domaće jelo: Svaki dan ga jedite i bit ćete kao novi – čak i liječnici preporučuju
Tragedija u Zagorju! Vlak usmrtio osobu
Hrvatska pošta sutra uvodi veliku novost - oglasili su se priopćenjem
Stiglo rješenje nadzora nad lokacijskim dozvolama za solarne elektrane u Zagorju: 'Dozvole nisu poništene'
U OB Zabok stiglo 11 novih liječnika specijalista, od toga četiri vrsna kirurga
Tri znaka ulaze u najljepše razdoblje godine: prosinac im donosi više sreće nego što su ikada mogli zamisliti
FOTO] Evo kako će izgledati novi vrtić u Špičkovini: Grad Zabok donio proračun za 2026.
Gabrijelu Žalac otpustili su iz Remetinca. Sada ima 'novi dom'
NESREĆA: Mopedom 'pokosio' pješakinju - 'Nije se zaustavio na pješačkom, htio je pobjeći'
Jednoglasno usvojen rekordni proračun Općine Krapinske Toplice
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Kako nastaju poučne staze? – Iza kulisa!
Blagdansko veselje počinje: Sveti Nikola stiže u Westgate
Hranjenje ptica zimi
