Utrpali poker aparat u auto, policija ih spriječila da pobjegnu
Prema podacima iz policijskog izvješća, krađa se dogodila danas
Policijska uprava KZŽ izvjestila je da je danas u Gornjoj Stubici ukraden poker aparat u jednom ugostiteljskom objektu. Krađu su počinili 34 - godišnjak i 38 - godišnjak. Krađa se, kako doznajemo, dogodila u caffe baru Lavica u Gornjoj Stubici.
Drski su kradljivci poker aparat stavili u automobil, a policija ih je spriječila u nastojanju da s njim i pobjegnu. Nakon provedenih razgovora, od policije doznajemo da će kaznena prijava biti podigunta samo protiv 34 - godišnjaka.
U 'Lavici' za komentare nisu bili raspoloženi pa više okolnosti o ovom slučaju od njih nismo uspijeli doznati.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
FOTOGALERIJA i VIDEO: U Oroslavju tombolom završila manifestacija "Ljetna pozornica". Dobitnik: ''Dečki moji, ovo je ludnica!"
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Počelo nevrijeme: Kod Ogulina tuča, auti staju na A1 zbog jake kiše
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
