Uhvaćen u Zagorju: Policija ga opet zatekla bez vozačke. Oduzet mu je auto i ide u zatvor
Foto: Ilustracija/PIXSELL
Kako je izvijestila PU krapinsko-zagorska, u subotu oko 21,45 sati, prilikom nadzora prometa u Pavlovcu Zabočkom, policijski službenici Postaje prometne policije Krapina, zaustavili su osobni automobil kojim je upravljao 28-godišnji hrvatski državljanin.
Policija ističe da je prilikom kontrole vozila i vozača utvrđeno kako 28-godišnjak upravlja osobnim automobilom prije stjecanja prava na upravljanje, odnosno bez položenog vozačkog ispita. Daljnjim provjerama utvrđeno je kako je vozač već više puta pravomoćno kažnjavan zbog počinjenog prekršaja iz članka 216. Zakona o sigurnosti prometa na cestama, odnosno vožnje prije stjecanja prava na upravljanje, odnosno bez položenog vozačkog ispita, zbog čega mu je uz potvrdu privremeno oduzet osobni automobil kojim je upravljao, a temeljem prekršajnog zakona je uhićen.
Zbog počinjenog prekršaja, 28-godišnjak je uz optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz članka 216. Zakona o sigurnosti prometa na cestama, danas doveden na sud gdje mu je određeno zadržavanje u zatvoru u trajanju od 10 dana, nakon čega je prepraćen u zatvor u Zagrebu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
Užas na odmorištu! Iz kamiona izvukli mrtvog vozača: 'Ovo nam je prvi put'
IN MEMORIAM: Zagorski vatrogasci u tuzi. 'Bio je čovjek od povjerenja i sjedinjavao ljude'
TEŠKA NESREĆA: Sudarili se auto i motor, motociklist poginuo
VELIKO OLAKŠANJE: Ova 3 horoskopska znaka napokon će izaći iz teškog razdoblja
Zagorska policija izdala važno upozorenje za dane 'Martinja'
VELIKA TRAGEDIJA: Preminuo i drugi mladić (18) iz stravične prometne nesreće
Između doma i pozornice: Kuća Klajn postaje prostor susreta umjetnosti i emocija
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
