Uhićen vlasnik kafića u Krapini, u kojem je zatečeno 13 gostiju iza 22 sata
Vlasnik je izašao kroz sporedni ulaz, no u subotu ujutro je uhićen i nad njime će se provesti kriminalističko istraživanje
U petak, 27. studenoga, oko 22,45 sati, prilikom obnašanja službe policijski službenici Policijske postaje Krapina uočili su kako je ugostiteljski objekt u Ulici Antuna Mihanovića u Krapini otvoren protivno odluci Stožera civilne zaštite, a u ugostiteljskom objektu nalazilo se 13 gostiju koji su konzumirali pića. Također se u ugostiteljskom objektu nalazio i vlasnik objekta, 55-godišnji hrvatski državljanin, koji je neposredno prije ulaska policijskih službenika u ugostiteljski objekt izašao kroz sporedni izlaz i udaljio se u nepoznatom pravcu, javlja PU krapinsko - zagorska.
Osobe zatečene u ugostiteljskom objektu legitimirane su te su izvršene provjere postojanja eventualno izrečene mjere izolacije ili samoizolacije izrečene od strane epidemiologa, kojom prilikom je utvrđeno kako niti jednoj od osoba zatečenih u ugostiteljskom objektu nije izrečena takva mjera. Danas 28. studenoga, oko 10 sati, zatečen je u Krapini 55-godišnji vlasnik ugostiteljskog objekta te je zbog osnovane sumnje u počinjenje kaznenog djela iz čl. 180. Kaznenog zakona „Širenje i prenošenje zarazne bolesti“ uhićen i nad njim će se provesti kriminalističko istraživanje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Teška nesreća u Zagorju: Žena ozlijeđena, prevezena u OB Zabok
Novo uhićenje u Zagorju. Doznaju se svi detalji
Tužna vijest: Preminula poznata hrvatska psihologinja (37)
Stižu povišice i nove prilike: Ova četiri znaka bi se mogli dobro obogatiti krajem svibnja
U Zagorju otvorena prva tvornica mokre hrane za kućne ljubimce u Hrvatskoj
Žena iz Zagorja zvala policiju: 'Moj brat ima pušku s prigušivačem'
Učenici iz Schottena stigli u Klanjec
Drama na gradilištu: Radnika zatrpala zemlja i kamenje
VELIKA AKCIJA POLICIJE: Zaustavljat će vozila u više od 20 gradova, evo što će posebno gledati
Grad Pregrada povećao potpore za poljoprivredu i pojednostavio prijave za poljoprivrednike, evo svih detalja
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
