U stravičnoj prometnoj nesreći život izgubio poznati sudionik ‘Večere za 5‘ i showa ‘Superpar‘
Davor Andročec iz Stare Gradiške bio je kandidat RTL-ova kulinarskog showa 'Večera za 5 na selu' te je sa suprugom Meri sudjelovao u prošloj sezoni 'Superpara'. Isticao se predanošću i borbenosti, kao i mladenačkim duhom, piše RTL.
Život je tragično izgubio u prometnoj nesreći u subotu poslijepodne u mjestu Kaoci u Bosni i Hercegovini.
Bio je strastveni bajker koji se veselio svakom susretu s motoristima, umirovljeni branitelj te otac, djed i suprug. Uvijek je isticao kako mu je obitelj na prvom mjestu, a upravo su se Meri i on zbog djece i unuka odlučili prijaviti u Superpar te kako bi svima pokazali da su godine samo broj.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Prvi takav slučaj u RH: 'Ovce su izbacivale mrtve janjce iz sebe. Ne mogu se pomiriti s time što su napravili'
VELIKA POBJEDA KK ZABOK: Gubili 21 koš razlike pa na kraju slavili protiv Cibone
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
