Teško stradao u šumi u Novom Golubovcu
Jučer, 13. kolovoza 2024. godine, oko 13,00 sati, u šumi u Starom Golubovcu, došlo je do nesretnog slučaja, kojom prilikom je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozlijede, javlja policija.
Naime, 63-godišnji hrvatski državljanin je, s 33-godišnjim sinom i 68-godišnjim prijateljem, u Starom Golubovcu, čistio šumu od otpalog granja s drveća te su za izvlačenje grana koristili vitlo priključeno na poljoprivredni traktor.
Tijekom povlačenja vitlom, jedna grana je zapela za panj te se naglo oslobodila i udarila u 63-godišnjaka.
Vozilom Hitne medicinske pomoći unesrećeni 63-godišnjak je prevezen, najprije u Opću bolnicu Zabok gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozlijede, a potom u Klinički bolnički centar Dubrava u Zagrebu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nesreća u Zagorju: Četiri osobe Hitna odvezla u OB Zabok
Obojite jaja sodom bikarbonom: Izgledaju božanstveno, a sve je gotovo za 10 minuta
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Stiže novi šok: Evo koliko bi od utorka moglo koštati gorivo u Hrvatskoj
Teška nesreća u Zagorju: Vozač završio s teškim ozljedama
Gaj vodio s dva pogotka prednosti, pa na kraju remizirao
Isplata jednokratne novčane naknade povodom uskrsnih blagdana u Bedekovčini
[FOTO] Policijski pas nanjušio pravi ulov: Zaplijenjeno skoro 350.000 cigareta i 292 kg duhana
Pitali smo Zagorce koliko će potrošiti za uskrsni blagdanski stol
FOTO: Penjač pao niz stijene, odvezli ga helikopterom
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
