Teška prometna nesreća: U sudaru ozlijeđeno petero mladih!
Prešao je u suprotnu prometnu traku
U subotu, 4. svibnja, na području zagrebačkog Maksimira dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je ozlijeđeno petero mladih osoba. Do nesreće je došlo pola sata iza ponoći, a uzrokovao ju je 18-godišnjak koji je upravljao osobnim automobilom Renault Megane zagrebačkih registarskih oznaka, piše Večernji.
"Kretao se Ulicom Štefanovec u smjeru juga. Dolaskom do stupa javne rasvjete broj 315, nije prilagodio brzinu kretanja vozila osobinama i stanju ceste, iz kojeg razloga je vozilom prešao u prometnu traku za kretanje vozila iz suprotnog smjera. Naletio je vozilom na prednji dio osobnog automobila Subaru Forester zagrebačkih registarskih oznaka kojim je upravljao 19-godišnjak u smjeru sjevera", pojašnjava zagrebačka policija.
U prometnoj nesreći 19-godišnji vozač je lakše ozlijeđen, dok je 19-godišnji putnik teško ozlijeđen, a liječnička pomoć im je pružena u Kliničkoj bolnici Merkur. U prometnoj nesreći 18-godišnji vozač je lakše ozlijeđen, dok je 18-godišnja putnica teško ozlijeđena, a liječnička pomoć im je pružena u Kliničkom bolničkom centru Zagreb. I tog vozila teško je ozlijeđena i 19-godišnja putnica kojoj je liječnička pomoć pružena u Kliničkoj bolnici Dubrava. Zbog obavljanja očevida promet je Ulicom Štefanovec bio obustavljen od 00:35 do 2:30 sati u oba pravca, dodaje policija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija USKOK-a u Zagorju i Zagrebu. Više je uhićenih, doznaju se prvi detalji
Novi detalji akcije USKOK-a u Zagorju: Švercerima droge presudila aplikacija, policajac im pomagao
NOVI DETALJI: U velikoj akciji USKOK-a uhićen i policajac iz Zagorja
Nesreća u Zagorju: Jedna osoba teško ozlijeđena i odvezena u OB Zabok
Požar probudio građane: Izgorjela poznata pizzeria, vatra se proširila do krova
HEP: Sutra bez struje nekoliko adresa u Zagorju
Ograničava se plaćanje gotovinom: Trgovci će već od ovog iznosa provjeravati vaš identitet
Mlada Zagorka upoznala 29-godišnjaka online, a onda uslijedio šok
Hrvatska čeka protivnika u polufinalu Eura. Evo tko su vjerojatni suparnici
Novi detalji: Prijevoznik iz Dugog Sela pronalazio vozače koji su kamionima prevozili drogu
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
