Stravični prizori! Demolirani auti, rasuta prtljaga - 'Žena je stajala pored i plakala'
Foto: Ilustracija/Pixsell
Čitatelj je za net.hr poslao fotografije teške prometne nesreće koja se dogodila u ponedjeljak prije podne na autocesti A1 u smjeru Zagreba.
"Izgledalo je dosta gadno, jedna je žena stajala sa strane i plakala, a okolo su bile rasute stvari. Policija je stigla, hitnu nismo vidjeli", rekao im je čitatelj koji je snimio demolirane automobile.
Iz policije su im potvrdili da se nesreća dogodila oko 11 sati, 500 metara iza Vukove Gorice. Troje ljudi zatražilo je lječničku pomoć, a okolnosti nesreće bit će poznate nakon očevida.
Promet se odvija jednom prometnom trakom.
FOTOGRAFIJE MOŽETE POGLEDATI OVDJE
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Rano jutros planula kuća u Zagorju: 'Majka je spasila djeci život'
Za djevojčicu Nives: U Zagorje dolazi ''neobični'' svećenik koji vjeru živi na potpuno drugačiji način
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Policija traži muškarca, objavljeni snimka i fotorobot
Objavljen prvi broj znanstveno-stručnog časopisa Ban Dvor
Problemi na A1: Prevrnuti kamion zaustavio promet, kolone skoro 20 km
Novi parket u Gradskoj galeriji Zabok – kvalitetniji i reprezentativniji prostor za kulturna i društvena događanja
Održan još jedan Sina memoriam
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
