TRAGEDIJA NA CESTI: Pregazio ženu na zebri. Poginula je
Na kružnom toku Bosutske i Drinske ulice te Vinkovačke ceste u Osijeku jučer u 18.15 sati došlo je do prometne nesreće između osobnog automobila i pješakinje, koja je od posljedica zadobivenih ozljeda preminula u osječkoj bolnici.
- Očevidom očevidne ekipe Postaje prometne policije Osijek utvrđeno je da se nesreća dogodila kada 35-godišnjak, upravljajući osobnim automobilom osječkih registracijskih oznaka, izlaskom iz kružnog toka Vinkovačke ceste te Bosutske i Drinske ulice, na obilježenom pješačkom prijelazu kolnika Vinkovačke ceste sjeverno od kružnog toga nije zaustavio svoje vozilo na vrijeme kako bi propustio pješake. Tom prilikom je prednjim lijevim djelom vozila udario 73-godišnju pješakinju iz Osijeka, koja se kretala pješačkim prijelazom u smjeru istok-zapad, a koja je od siline udara vozila u tijelo pala na kolnik - objavila je osječka policija.
Pješakinja je hitno prevezena u Klinički bolnički centar Osijek, gdje je u Klinici za kirurgiju preminula uslijed zadobivenih ozljeda u prometnoj nesreći. Vozač je na mjestu događaja alkotestiran i test je bio negativan, pišu 24sata.
Protiv vozača slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu zbog počinjenog kaznenog djela izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu - dodali su iz policije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Pekari u tijesto za krafne uvijek dodaju žlicu ovoga: Zato su mekane, šupljikave i nisu previše masne
Djevojka u Zagorju ispala iz traktorske prikolice, helikopter je odvezao u KBC Zagreb
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
Uhićeni poznati direktor i njegova supruga
DORH pokrenuo istragu: Iz vrtića nestalo gotovo 140.000 eura
Od 1. kolovoza novčanik puca po šavovima: Ova 4 znaka privlače bogatstvo poput magneta
Izbio veliki požar: Na terenu 41 vatrogasac i tri protupožarna aviona, u tijeku borba s vatrenom stihijom
Što učiniti ako pronađete ptića?
Veliki skandal u Katoličkoj Crkvi u Hrvatskoj: Svećenici godinama zataškavali seksualno zlostavljanje maloljetnika
Jeste li ih vidjeli? Policija traga za dvojicom muškaraca, objavljen razlog
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
