STRAŠNO: Izletio u provaliju i ispao iz auta
U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila danas u 11.30 sati, poginuo je 33-godišnji vozač osobnog automobila zadarskih registarskih.
Policija je objavila detalje nesreće.
'Nastradali vozač kretao se kolnikom nerazvrstane ceste Bilice -Tromilja. Dolaskom do raskrižja s državnom cestom D-33, po izlasku iz blagog desnog zavoja, iz zasada neutvrđenog razloga prelazi preko prometne trake namijenjene za kretanje vozila iz suprotnog smjera, uslijed čega prednjim dijelom vozilo udara u početak rubne zaštitne metalne odbojne ograde na šljunčanoj površini. Od siline udarca se odbija i potom izlijeće van sjeverne strane kolnika u provaliju. U višestrukom prevrtanju vozač je ispao iz automobila gdje dolazi do višestrukog prevrtanja i ispadanja vozača iz automobila', priopćeno je.
Poginuo je na mjestu.
'Od unesrećenog su uzeti uzorci za analizu radi utvrđivanja prisutnosti alkohola i droge u organizmu, te slijedi izvješće nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku', poručuju iz policije, prenosi Dalmatinski portal.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
[FOTO] Pogledajte kako je policija s dronovima danas lovila vozače u prekršaju
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Gradonačelnica Đurek održala prijem za vatrogasce koji su sudjelovali na državnom natjecanju
Vozač (22) u Zagorju odbio test na drogu, a onda njegov suvozač šokirao policajce
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
