Stradalo dvoje ljudi: Muškarac umro, žena hospitalizirana
Još nije jasno što se dogodilo
U petak u 13.15 sati Policijska uprava vukovarsko-srijemska zaprimila je dojavu o dvije ozlijeđene osobe u naselju u teritorijalnoj nadležnosti Postaje granične policije Vrbanja.
'Vozilom hitne medicinske pomoći 80-godišnjak i 74-godišnjakinja su prevezeni u Opću županijsku bolnicu Vinkovci, gdje je potom 80-godišnjak preminuo, dok je 74-godišnjakinja zbog težine ozljeda upućena u KBC Osijek na daljnje liječenje', priopćeno je.
Policijski službenici su na mjestu događaja proveli očevid te nastavljaju s kriminalističkim istraživanjem u cilju utvrđivanja svih okolnosti ovog događaja, piše Index.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Peto dijete u obitelji Petek
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
