PREMINUO SUVOZAČ (18). Detalji teške nesreće: 'Čula su se dva strašna udarca'
Do prometne je došlo u 19:38 na kolniku Trške ceste kada je automobil s trojicom mladića sletio u dvorište u vlasništvu muškarca (57)
U srijedu se u Ozlju dogodila teška prometna nesreća u kojoj je smrtno stradao mladić (18), dok su dvojica (18 i 24) teško ozlijeđena.
Do prometne je došlo u 19.38 sati na kolniku Trške ceste kada je automobil s trojicom mladića sletio u dvorište u vlasništvu muškarca (57), piše Net.hr.
Vozač (18) je zbog neprilagođene brzine izgubio nadzor nad vozilom i u zanošenju sletio izvan ceste, udario u rub nogostupa, u hidrant, a potom sletio u dvorište. Auto je u potpunosti neprepoznatljiv i smrskan što pokazuju i fotografije koje je snimio KAportal.
Mještanin je na mjestu događaja rekao da su se u kući čula dva strašna udarca, a kad je izašao van na cestu prizor je bio grozan. Automobil je bio potpuno smrskan. Također je rekao da je Trška cesta poprište jurnjave automobilima i da se to događa svakodnevno, pa je to već i prijavljivao policiji, piše KAportal.
Suvozač (18) preminuo je na mjestu, dok su vozač (18) i drugi putnik (24) teško ozlijeđeni. Policija je utvrdila da su sva trojica koristili sigurnosne pojaseve.
Promet je na toj dionici bio u prekidu do 00.35 iza ponoći te se odvijao obilaznim putevima.
"Po završetku kriminalističkog istraživanja zbog izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu protiv vozača osobnog automobila nadležnom državnom odvjetništvu bit će podnesena kaznena prijava", priopćili su iz policije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: ‘Bojimo se za svoju djecu, kćer su napali već 4 puta, a nitko ništa ne poduzima'
Pripremite se na gužve: Kreću radovi na rotoru kod Zaboka, dvije ceste bit će zatvorene za sav promet
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
Suprug (23) popularne hrvatske glumice (49) napravio senzaciju o kojoj priča cijela Hrvatska
Policija otkrila mrežu razmjene materijala seksualnog zlostavljanja djece! Osumnjičen muškarac
Tinejdžeri ukrali autobus, pa udarili kamion i pokosili znakove: 'Mislili smo da će poginuti'
Zagorec (54) 'nasjeo' na romantičnu prijevaru. Ostao bez više tisuća eura
Nižu se reakcije na izjavu novog Stankovićevog gosta o Hrvatima: ‘Istina, prava i živa istina’
Zagorci oduševljeni novim, velikim promjenama: 'To je trebalo odavno napraviti'
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
