Preminuo dječak koji je stradao na biciklu u Oroslavju
Nažalost, jako tužna vijest stigla je iz Klaićeve bolnice, gdje se nalazio dječak (9) koji je stradao u petak navečer u sudaru sa teretnim vozilom.
Podsjećamo, prema izvješću policije u petak navečer nešto prije 21h na Stubičkoj cesti u Oroslavju dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je 34- godišnji vozač teretnog vozila naletio na dijete, koje je tom cestom upravljalo biciklom.
Očevidom je utvrđeno da je upravo 9-godišnji dječak na biciklu skrivio prometnu nesreću, budući da je vozio krivom prometnom trakom, odnosno, u suprotnom smjeru.
Nažalost, iz Osnovne škole Oroslavje potvrdili su nam da je preminuo.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tužna vijest: preminuo ugledni novinar Zagorskog lista i portala Zagorje.com
Velika tuga u obitelji naše slavne glumice: Umro joj otac Ivan
U stravičnoj nesreći poginuo maloljetnik
Vlak naletio na auto, jedna osoba ozlijeđena: Vozač nije pazio…
Baby boom u maloj zagorskoj općini: Ove godine rođena već 21 beba, otvara se i novi područni vrtić!
[FOTO] Postavljen i blagoslovljen klopotec u Mihovljanu
HEP objavio: Sutra bez struje brojna mjesta u Zagorju
Vrijedna donacija tvrtke ZMH Horvat: Bolnica dobiva četiri nova hidraulična transportna kolica
Zlatarski zvuci na Ohridskome jezeru
Pijan sjeo za volan: Policija mu izmjerila više od 2 promila
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
