PIJAN I BEZ VOZAČKE: Porscheom ‘pokosio’ tramvajsku stanicu
U noćnim satima pijani 28-godišnjak kojem je već oduzeta vozačka dozvola, je skupocjenim automobilom marke Porsche 'pokosio' tramvajsku stanicu ispred MUP-a, piše 24 sata.
PU zagrebačka utvrdila je kako je 28-godišnjak vozio pod utjecajem alkohola, 1,79 g/kg dok mu je bila oduzeta i ukinuta vozačka dozvola. Upravljao je osobnim automobilom zagrebačkih registarskih oznaka, a kod kućnog broja 39 naglo je povećao brzinu i izgubio nadzor nad vozilom te lijevim kotačima naletio na rubni kamen, a potom prednjim djelom vozila i naletio na ogradu, stupiće i nadstrešnicu tramvajskog stajališta.
U prometnoj nesreći nastala je materijalna šteta, a vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
