Policija traga za razbojnicima: Muškarcu uz prijetnju oružjem ukrali BMW i novac
Foto: Ilustracija/Pixsell
Nepoznati počinitelji su jučer oko 17 sati u Ulici svetog Leopolda Mandića u zagrebačkoj Dubravi uz prijetnju vatrenim oružjem tjelesnom snagom počinili razbojništvo nad 33-godišnjim muškarcem, priopćili su iz Policijske uprave zagrebačke.
Razbojnici su 33-godišnjaku ukrali automobil marke BMW zagrebačkih registarskih oznaka, novac i drugo. 33-godišnjak je prevezen u Klinički bolnički centar Zagreb, gdje mu je pružena liječnička pomoć. Utvrđeno je kako je u napadu zadobio teške tjelesne ozljede. Još uvijek nije utvrđena nastala materijalna šteta.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
[FOTOGALERIJA] Pobjednici 1. Zabočke čvrčkijade: ‘Spravili smo ih po starinski, po našem domaćem receptu’
Vozači, oprez: Ovo su kazne koje možete dobiti za nepoštivanje zimskih uvjeta, cifre nisu male
Nove pobjede za Bedex 1 i Toplice 1
Otkriveno u kakvom je stanju pacijent koji ima gubu! Iz bolnice stižu detalji o mogućnosti širenja bolesti
FOTOGALERIJA: U Oroslavju se dijeli sekelji gulaš i pire krumpir, pripremljeno 2.000 porcija
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
