Policija objavila detalje strašne nesreće u kojoj je poginuo 31 - godišnjak
Policija je objavila detalje očevida nakon stravične nesreće kod Dubrovnika u kojoj je jedna osoba poginula, a jedna je teško ozlijeđena kada je na kombi pala ogromna stijena. Kako je policija izvijestila, nesreća se dogodila 7:30 na državnoj cesti D8 poviše Dubrovnika. Očevidom je utvrđeno da je na kombi dubrovačkih registarskih oznaka pala veća stijena koja se, s visine od oko 200 metara, odronila s padine brda Srđ, piše Telegram.
“Uslijed pada i udara stijene u vozilo, na mjestu događaja je preminuo 31-godišnji putnik iz vozila, dok je 20-godišnji vozač zadobio teške tjelesne ozljede te mu se u dubrovačkoj bolnici još uvijek ukazuje liječnička pomoć. Nakon udara u vozilo stijena se otkotrljala ispod ruba kolnika”, priopćila je policija. Promet je zbog ove nesreće na magistrali bio zatvoren do 10:45.
Ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik, Mario Bekić, otkrio je za Hrvatski radio da 20-godišnjak u bolnicu dovezen s teškim ozljedama opasnima po život i s graničnim znakovima vitalnih funkcija. Podvrgnut je hitnoj operaciji.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Ubio polubrata. Sud donio odluku
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
