POKUŠAJ UBOJSTVA: Nožem napao izvanbračnu suprugu i njezinog polubrata
Napad se dogodio pred 11 – godišnjim sinom
Muškarac (55) optužen je za pokušaj ubojstva svoje izvanbračne supruge i njezina polubrata te povredu djetetovih prava, a optužnicu je protiv njega podiglo ŽDO Velika Gorica. Tereti ga se da je 3. listopada 2022. u stanu u Zaprešiću u kojem su zajedno živjeli nožem napao svoju izvanbračnu suprugu i njezinog polubrata.
Zadao im je više uboda i reznih rana. Ženu je teško ozlijedio, a muškarca lakše, a sve to odvijalo se u nazočnosti 11-godišnjeg sina. Muškarca (55) tužiteljstvo je u optužnici tražilo da se 55-godišnjaku produlji istražni zatvor koji mu je određen zbog opasnosti od ponavljanja djela, a sud je njihovom zahtjevu udovoljio, piše Večernji.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Učenik brutalno pretučen u osnovnoj školi. Njegova majka: 'Lupali su mu glavom o umivaonik'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
[FOTO] Zdravo, fino i zabavno! Djeca u Zaboku oduševila na radionici kuhanja s Lidlom Hrvatska
Delegacija Sjeverne Makedonije u Krapini, Petek: 'Kad dobro radite, stvorite si ugled i tad svi žele raditi s vama'
Delegacija 103. brigade Hrvatske vojske Krapina posjetila zagrebački Mirogoj
Virolog upozorava: Ovaj virus ima sve potrebno da izazove novu pandemiju
U SB Krapinske Toplice obilježen Svjetski dan moždanog udara
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
