Poginuo vozač (56). Prešao na suprotnu traku zbog zdravstvenog razloga?
Kako smo izvijestili jučer oko 16.35 sati na području Zaprešića, na nadvožnjaku državne ceste D1, na šestom kilometru, 56-godišnjak je upravljao osobnim automobilom zagrebačkih registarskih oznaka marke Renault te je, iz za sad nepoznatog razloga, moguće zbog zdravstvenog razloga, a što će se još naknadno utvrditi, prešao na suprotnu kolničku traku, priopćila je danas policija.
U opisanom, 56-godišnjak naletio je na osobni automobil riječkih registarskih oznaka marke „Saab“ kojim je upravljao 54-godišnjak, dok se u svojstvu suvozačice nalazila 50-godišnjakinja. Na navedeni prometni događaj, zbog slabije vidljivosti, naletio je i 34-godišnjak koji je u tom trenutku upravljao osobnim automobilom sisačkih registarskih oznaka. U prometnom događaju smrtno je stradao 56-godišnjak, dok je liječnička pomoć 54-godišnjaku i 50-godišnjakinji pružena u Općoj bolnici Zabok, gdje je utvrđeno da je 54-godišnjak teško ozlijeđen, dok je suvozačica zadobila lakše ozljede.
Zbog provođenja očevida bio je obustavljen promet od 17.20 do 23.10 sati te se odvijao obilaznim pravcima.
Tko je kriv za učestale nesreće na Staroj zagorskoj?
- Pogrešna ograničenja brzine
-
Pogrešna ograničenja brzine
24,14%
- Nedovoljna kontrola prometa (policija, kamere, mjerači brzine...)
-
Nedovoljna kontrola prometa (policija, kamere, mjerači brzine...)
25,96%
- Vozači
-
Vozači
44,42%
- Loša preglednost na cesti
-
Loša preglednost na cesti
3,69%
- Loša prometna signalizacija
-
Loša prometna signalizacija
1,79%
Prethodni članak
Sljedeći članak
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
Prometna nesreća: Pješakinju udario auto, doznaju se detalji
TUŽNA VIJEST: Preminuo bivši župan i istaknuti hrvatski političar
Vikend horoskop za sve znakove: jedan se mora pripremiti na tugu
OPREZ!!! Povlače se dvije vrste hrane za bebe, sadrže toksin!
[FOTO] Predstavljen 12. broj Godišnjaka grada Zaboka
Teška nesreća, sve službe pojurile na teren: 'Policija udaljava ljude'
Nova promjena vremena je pred vratima - kakvo nas vrijeme čeka u idućim danima?
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
