PO BRZOM POSTUPKU: Prosjačio, odmah osuđen i poslan u zatvor
Prosjak je završio u zatvoru jer je prosjačenjem remetio javni red i mir građana, piše Danica.hr.
Kako otkrivaju u koprivničkoj policiji, on je bio uhićen te priveden prekršajnom sucu. Uhićenje se odigralo na području Subotice Podravske u utorak, a u srijedu je priveden na sud.
“Na prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici doveden je 43-godišnjak s područja Međimurske županije, koji je 3. rujna oko 15 sati u Subotici Podravskoj narušavao javni red i mir prosjačenjem te uznemiravao građane.
U žurnom prekršajnom postupku osumnjičeni je kažnjen kaznom zatvora od pet dana i zaštitnom mjerom udaljenja s područja opčine Rasinja u trajanju od šest mjeseci.
Osumnjičeni je predan u zatvor u Bjelovar“, otkrili su iz Policijske uprave koprivničko-križevačke, piše Danica.hr.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
