Pijan probudio djecu usred noći, zalio ih vodom pa premlatio ženu
Okrivljenik se nalazi u istražnom zatvoru
Kako doznaje Podravski.hr, Općinsko državno odvjetništvo u Čakovcu je 26. srpnja podiglo pred Općinskim sudom u Čakovcu optužnicu protiv hrvatskog državljanina (33) zbog kaznenih djela povrede djetetovih prava i tjelesne ozljede.
-Okrivljenog 33-godišnjaka tereti se da je 9. lipnja 2021. u noćnim satima u obiteljskoj kući u Kuršancu, došavši kući u alkoholiziranom stanju galamom probudio izvanbračnu suprugu i prolio kantu vode po svoje troje djece (2006., 2007. i 2009.) te više puta udario suprugu šakom u glavu i nanio joj tjelesne ozljede – navode tužitelji.
Okrivljenik se nalazi u istražnom zatvoru, a u optužnici je predloženo da se istražni zatvor produlji zbog opasnosti od ponavljanja kaznenih djela, piše Podravski.hr.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
[PROGNOZA VREMENA] Evo kakav će biti početak tjedna
Drama na planini. GSS u teškoj akciji izvlačio tijelo smrtno stradalog planinara
Uskoro nestaje struje u nekoliko mjesta KZŽ.
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
