Ovo je 22-godišnjak koji je upucao policajca na Markovom trgu
Napadač je na Facebooku dijelio i snimke pucnjave strojnicom
Napadač koji je jutros na Markovom trgu otvorio vatru na policajca i zgradu Vlade, a zatim počinio samoubojstvo na Jabukovcu, neslužbeno doznaje 24 sata, zvao se Danijel Bezuk. Imao je 22 godine.
Bezuk je živio na području Kutine, a otac mu je bio dragovoljac Domovinskog rata. Među fotografijama na njegovom Facebook profilu može se naći i jedna s drvenim modelom puške. Na njoj mladić pozira prekrivenog lica, odjeven u bijeli skafander. Također, na ovoj društvenoj mreži Bezuk je s YouTubea dijelio i snimke pucnjave strojnicom. Kako piše portal 24 sata, mladić se nikad nije liječio zbog nekih psihičkih problema niti je zbog tražio liječničku pomoć.
Ranjeni policajac nije vitalno ugrožen i stanje mu je stabilno. Nema ozljeda srca, pluća i trbušnih organa. Prostrjelne rane napravile su mu prijelome kostiju, javili su iz KBC-a Sestre milosrdnice, dodajući da ima četiri rane, po dvije u lijevoj ruci i dvije sa svake strane tijela.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Teška nesreća: Maloljetnik bez kacige i vozačke sletio s motora, prevezen u bolnicu
Proslavite Dan državnosti u Tuhlju uz igre za klince i odrasle, dobru kapljicu i srneći gulaš
NE JEDITE: Poznati trgovački lanac hitno povlači povrće zbog štetne kemikalije
PREDIVNA VIJEST: U Zagorju proteklog tjedna rođene 23 bebe. Evo tko su i odakle njihove majke
Sudbina se mijenja 31. svibnja: Pun Mjesec otvara slavinu s novcem za 4 znaka, a jedan treba odmah uplatiti loto
[PROGNOZA VREMENA] Sve toplije
Užas u Kini. U eksploziji u rudniku ugljena poginula 82 rudara
Blagdan svete Jelene obilježen misnim slavljem i obnovom bračnih zavjeta
Ovom znaku horoskopa život se totalno mijenja u lipnju: Astrolozi tvrde da stiže razdoblje kakvo nije imao godinama
Zagorec KR zasluženo slavio protiv Vrapča i potvrdio drugo mjesto
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
