NIJE ŠALA: Ivan tužio suprugu jer mu je rekla da mu se 'ne diže' i da je 'plačipi*da'
Foto: Duško Jaramaz/Pixsell (Ilustracija)
Snježana je pošteno izvrijeđala muža Ivana navodeći da je “plačipi*da” i da mu se “ne diže”. Ivan ju je zbog toga odlučio tužiti zbog povrede dostojanstva i uznemirenosti. Kao dokaz optužnom je prijedlogu priložio sporni e-mail koji mu je supruga poslala lani potkraj svibnja u Zagrebu, piše Danica.
Tako se u optužnom prijedlogu navodi kako je putem e-maila vrijeđala sada već bivšeg supruga “navodeći da je plačipi*da, da mu se ‘ne diže’, da je ‘sje*an’, da u sebi nosi ‘mržnju, gnjev, prosipa žuč gdje stigne’, opisujući muža riječima ‘kme kme’ kao plačljivu osobu”.
Time je, dakle, Snježana (35) optužena da je kod Ivana (38) kao žrtve i člana obitelji “prouzročila povredu dostojanstva i uznemirenost”. Optužni prijedlog povrijeđeni je suprug podnio sredinom prosinca lani.
No, ovih dana Ivan je iznenada odustao od optužnog prijedloga pa je sud morao odbiti optužbu protiv Snježane. Nije poznato zbog čega je Ivan to učinio.
“S obzirom da je tužitelj odustao od optužnog prijedloga, troškovi postupka temeljem članka Prekršajnog zakona padaju na teret proračunskih sredstava suda”, naglasila je sutkinja u presudi.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Teška prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
