Nestao novac iz policijske postaje – za krađu sumnjiče policajku
Spominju se i odlasci u Katar na SP
fotografija je ilustracija
Prilikom nedavnog postupanja, policijski službenici PP Novi Marof privremeno su oduzeli veću količinu novaca i za to su izdali odgovarajuću potvrdu. Nakon toga, novac je trebao biti u kasi policijske postaje na čuvanju i tako sve do odgovarajućeg rješenja o njegovoj sudbini jer se ispostavilo da je ukraden. Međutim, nije jasno čuva li se ili ne, pišu Varaždinske vijesti.
Tvrdi to, čini se, dobro upućeni, koji je skrenuo pozornost na ovaj slučaj, dodajući da su neki policijski službenici bili na ispitivanju upravo zbog novca, ali o tome se ne govori. Štoviše, kako napominje, još nije isključeno da je oduzeti novac nestao, što ga ne bi čudilo s obzirom da neki putuju diljem svijeta gdje igra reprezentacija pa tako i u skupi Katar, a i nitko ih ne postavlja pitanje od kuda novci za to.
PU varaždinsku se na upit varaždinskih vijesti oglasila slijedećim priopćenjem.
''U tijeku je provođenje izvida zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela Zlouporaba položaja i ovlasti. Odmah po saznanju o nestanku novca, poduzete su sve zakonom propisane mjere i radnje, kao i izvanredni nadzor u navedenoj Policijskoj postaji te da je načelnik Policijske uprave varaždinske rješenjem udaljio iz službe jednu policijsku službenicu zbog sumnje u počinjenje teže povrede službene dužnosti. Ured za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta u Zagrebu u suradnji s policijskim službenicima Policijske uprave varaždinske, provodi daljnje izvide u cilju utvrđivanja svih okolnosti ovog kaznenog djela''.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nesreća u Zagorju: Četiri osobe Hitna odvezla u OB Zabok
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Stiže novi šok: Evo koliko bi od utorka moglo koštati gorivo u Hrvatskoj
Zagorec (58) nasjeo na oglas na društvenoj mreži: Ostao bez više od 100 tisuća eura!
[FOTO] Teška nesreća: Vatrogasci morali rezati vozilo kako bi izvukli unesrećene
Dnevni horoskop: Neočekivane situacije mogle bi promijeniti tijek dana
Život se konačno poboljšava za 2 znaka nakon 3. travnja: Mjesec u Vagi donosi stabilnost
FOTOGALERIJA: U Svetištu Majke Božje Bistričke počeli obredi Svetog Vazmenog trodnevlja
U vremenu ratova i straha, svećenik iz Zagorja ima jasnu poruku: ‘Život je pobijedio smrt’
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
