NESREĆA U DONJOJ BATINI: Pijan, bez vozačke i kacige i s neregistriranim motociklom sletio van kolnika
Jučer, 25. travnja, oko 01,00 sati u Donjoj Batini došlo je do prometne nesreće u kojoj je 30-godišnji hrvatski državljanin zadobio teške tjelesne ozljede. Do prometne nesreće je došlo na način što se 30-godišnjak upravljajući motociklom nije držao uz desni rub kolnika već je u blagom zavoju izgubio nadzor nad vozilom, sletio van ruba kolnika i zatim prednjim dijelom motocikla udario u živicu nakon čega je došlo do pada motocikliste na kolnik.
30-godišnjak je zadobio teške tjelesne ozljede te je prevezen u Opću bolnicu Zabok gdje mu je pružena liječnička pomoć i zatim u Klinički bolnički centar Zagreb. Nadalje, utvrđeno je kako je motociklist vozilom upravljao sa 1,61 promila alkohola u organizmu, za vrijeme dok mu je vozačka dozvola poništena zbog sakupljenih negativnih bodova,
neregistriranim motociklom i bez zaštitne kacige.
Protiv 30-godišnjeg vozača motocikla slijedi optužni prijedlog zbog prekršaja iz čl. 47 st. 2 uz primjenu čl. 293 st.2, čl. 114 st. 2, čl. 238 st. 7, čl. 199 st. 2 i čl.289 st. 4 Zakona o sigurnosti prometa na cestama, stoji u priopćenju Policijske uprave KZŽ.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
