NEOBIČNA NESREĆA: Sudarila se dva biciklista. Jedan završio u bolnici
Jučer, 30. studenoga nešto prije 17 sati u Nedelišću dogodila se neuobičajena prometna nesreće u kojoj je ozlijeđen 56-godišnji biciklist, priopćila je policija.
Četrdesetjednogodišnji biciklist kretao se nepropisnom stranom biciklističke trake koja se prostire uzduž kolnika Ulice maršala Tita te je prilikom mimoilaženja, bočnim dijelom upravljača bicikla, udario u bočni dio upravljača bicikla kojim je biciklističkom stazom u propisnom smjeru upravljao 56-godišnjak. Nakon udara došlo je do pada 56-godišnjeg bicikliste na kolnik.
Ozlijeđeni biciklist vozilom hitne medicinske pomoći prevezen je u čakovečku bolnicu, gdje mu je pružena liječnička pomoć, dok će se ozljede naknadno okvalificirati.
"Očevidom je utvrđeno kako 56-godišnji biciklist u trenutku nesreće na biciklu nije imao upaljeno jedno svjetlo bijele boje na prednjoj strani.", navodi se u priopćenju PU mađimurske.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Danas radovi na novim lokacijama! Evo gdje sve uskoro nestaje struje u Zagorju
Samo dva znaka horoskopa ležat će na brdu novca za praznike – i sve će im ići od ruke
Muškarac iz Zagorja uhićen u Koprivnici! Doznaje se razlog i detalji
Ove nedjelje dođite u Zabok! Čeka vas odličan koncert
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
