NAJNOVIJE: 10 mrtvih, deseci ozlijeđenih u slijetanju autobusa kod Slavonskog Broda
Policija je upravo objavila da je poginulo 10 osoba, još uvijek je velik broj životno ugroženih putnika u autobusu
Tijek događaja
8:58 Policija objavila da je poginulo osam osoba
Broj poginulih u jutrošnjem slijetanju autobusa makedonskih tablica na autocesti kod Slavonskog Broda povećao se na deset, potvrdio je u nedjelju Hini glasnogovornik brodsko-posavske policije Damir Brezić.
“Situacija je vrlo teška i još uvijek je velik broj životno ugroženih stradalih putnika u makedonskom autobusu”, rekao je Brezić.
8:39 Teška prometna nesreća u Slavonskom Brodu
Policija je oko 6,20 sati dobila dojavu da se na autocesti kod Slavonskog Broda, u blizini naplatnih kućica na južnom kolničkom traku dogodila prometna nesreća u kojoj je došlo do slijetanja autobusa makedonskih nacionalnih oznaka.
U nesreći su tri osobe smrtno stradale dok je nekoliko desetaka osoba zadobilo tjelesne ozljede, izvjestila je policija koja očevidom utvrđuje okolnosti pod kojim se dogodila prometna nesreća.
Iz HAK-a javljaju da je prekinut promet.
“Zbog prometne nesreće prekinut je promet na autocesti A3 Bregana-Lipovac na 211+450 km između čvorova Slavonski Brod Zapad i Slavonski Brod Istok u smjeru Lipovca. Promet je preusmjeren i vozi se obilaznim pravcima”, stoji u obavijesti na stranici Hrvatskog autokluba, javlja n1.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
Beroš danas stigao na novi posao: Evo za što će biti zadužen
Stravična nesreća: Autom udario u zaštitnu ogradu. Vozač poginuo na licu mjesta
Policija upala u kuću i rastavila kanalizacijske cijevi - objavili su razlog
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
