Mladić (23) vozio BMW bez vozačke i skrivio nesreću. BMW trajno oduzet vlasnici (55)
VIJESTI IZ HRVATSKE
Na zagrebačkom Cmroku u subotu oko ponoći se dogodila prometna nesreća u kojoj, srećom, nije bilo ozlijeđenih već je nastala materijalna šteta. Za volanom BMW-a je bio 23-godišnji vozač koji je skrivio nesreću, a očevidom je utvrđeno kao je mladić upravljao vozilom prije nego je stekao prava na samostalno upravljanje vozilom bilo koje kategorije.
U protekle dvije godine je već dva puta bio pravomoćno kažnjen za isti prekršaj te je ovog puta uhićen i doveden na Opći prekršajni sud u Zagrebu gdje mu je pravomoćnom presudom izrečena i novčana kazna u iznosu od 2970 eura.
Osim toga, automobil s kojim je skrivio nesreću, koji je u vlasništvu 55-godišnje žene je trajno oduzet u korist Republike Hrvatske, izvijestila je zagrebačka policija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
