Mladić (19) totalno pijan vozio kroz Zabok, a nije položio vozački. Uhićen je
Policijski službenici, tijekom nadzora prometa, u noći 10. studenog oko 01,45 sati, u Zaboku zatekli su 19-godišnjeg hrvatskog državljanina koji je upravljao osobnim automobilom pod utjecajem alkohola od 1,73 promila i prije stjecanja prava na upravljanje, odnosno bez položenog vozačkog ispita, dok je tijekom postupanja mladi vozač odbio zapovijedi policijskih službenika te je uhićen, priopćila je PU krapinsko - zagorska.
Protiv 19-godišnjaka, zbog počinjenih prekršaja podnesen je optužni prijedlog sa predloženom novčanom kaznom od 20.000,00 kuna i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od šest mjeseci, nakon stjecanja prava.
Mladi vozač će u popodnevnim satima biti doveden na Općinski sud gdje će mu sud rješenjem odrediti kaznu za počinjene prekršaje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Ponedjeljak donosi promjene: Kome stiže novac, a kome ljubav?
Hrabri Zabok pao tek u produžecima
Inker osigurao naslov dva kola prije kraja prvenstva
Mutak zabio za pobjedu
Pala čak 34 gola
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
