Kobna nedjelja za još jednog vozača motora u Zagorju! Pao i teško se ozlijedio, a imao je i alkohola u krvi
Jučer, 22. listopada oko 16 sati u mjestu Grabe, došlo je do prometne nesreće u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozljede, objavila je danas zagorska policija.
Do nesreće je došlo jer 59-godišnji motociklist nije prilagodio brzinu kretanja motocikla uvjetima na kolniku uslijed čega je po izlasku iz zavoja prešao van ruba kolnika i pao s motocikla u odvodni kanal. Nadzorom je utvrđeno kako je upravljao motociklom pod utjecajem alkohola od 0,52 promila.
U prometnoj nesreći motociklist je zadobio teške tjelesne ozljede, medicinska pomoć pružena mu je u Općoj bolnici Zabok gdje je i zadržan na liječenju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Teška nesreća u Zagorju: Kamion udario u ogradu i prevrnuo se na krov, vozač prevezen u OB Zabok
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Hrabri Zabok pao tek u produžecima
Inker osigurao naslov dva kola prije kraja prvenstva
Mutak zabio za pobjedu
Pala čak 34 gola
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
