Jurio po A2 kod Zaboka 202 km na sat
Protiv 67 – godišnjeg državljanina Poljske podnesen je prekršajni nalog i prijeti mu kazna od 5000 kuna
Danas, 11. kolovoza, 2021. godine oko 10,30 sati na A2 kod Zaboka, policijski službenici prometne policije Krapina su prilikom nadzora prometa policijskim vozilom opremljenim za mjerenje brzine i snimanje prekršaja u prometu presretačem utvrdili kako 67-godišnji državljanin Poljske upravlja osobnim vozilom brzinom od 202 km/h na dijelu prometnice gdje je brzina kretanja prometnim znakom ograničena na 130 km/h.
Zbog počinjenog prekršaja iz čl. 54. st. 1., kažnjivo po čl. 54. st.2. Zakona o sigurnosti prometa na cestama protiv vozača podnesen je i izdan prekršajni nalog sa novčanom kaznom u iznosu od 5,000,00 kuna koji je i plaćen te izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od jedan mjesec.
Prethodni članak
Sljedeći članak
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
Prometna nesreća: Pješakinju udario auto, doznaju se detalji
TUŽNA VIJEST: Preminuo bivši župan i istaknuti hrvatski političar
OPREZ!!! Povlače se dvije vrste hrane za bebe, sadrže toksin!
[FOTO] Predstavljen 12. broj Godišnjaka grada Zaboka
Teška nesreća, sve službe pojurile na teren: 'Policija udaljava ljude'
Nova promjena vremena je pred vratima - kakvo nas vrijeme čeka u idućim danima?
[VIDEO] Dramatična snimka iz našeg kraja: Upaljeno crveno, rampa se spušta, a oni nasred pruge
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
