Još jedna smrt u prometu: Vozio bez vozačke, nije stao na znak ‘stop‘ pa poginuo u sudaru
Foto: Ilustracija/Zagorje.com (Fotografija je ilustrativnog karaktera i nije u vezi s navedenim događajem)
U prometnoj nesreći, koja se dogodila sinoć, 18. travnja, oko 20.55 u Svetvinčentu, preminuo je vozač automobila, izvijestili su iz Policijske uprave istarske.
Nesreća se, prema priopćenju policije, dogodila kada je 76-godišnjak s isteklom vozačkom dozvolom upravljao automobilom pulske registracijske oznake kolnikom lokalne ceste Bričanci - Svetvinčenat. Dolaskom do raskrižja s državom cestom DC 77 (Vodnjan - Pazin) vozač je prošao pored vidno postavljenog prometnog znaka obaveznog zaustavljanja te je nastavio vožnju prema cesti koja vodi prema naselju Smoljanci. Pritom nije propustio sva vozila koja su se kretala cestom s prednošću prolaska, uslijed čega je na automobil u kočenju udarilo teretno vozilo s poluprikolicom pulskih registracijskih oznaka, kojim je državnom cestom upravljao 66-godišnjak a koji se naseljem kretao brzinom većom od dopuštene iz smjera Vodnjana prema Pazinu.
U prometnoj nesreći smrtno je stradao vozač automobila te je njegovo tijelo prevezeno na Odjel patologije pulske bolnice radi obavljanja obdukcije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
KAOS U ZAGORJU: Istukao policajce pa pobjegao autom. Dok je bježao, izazvao sudar i oštetio više vozila
U Zagorju hitno traže 219 djelatnika raznih struka i stručne spreme
[FOTO] Premijer Plenković stigao na sud u Zlatar na suđenje
U Zagorju rođeno 18 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
Kad kuhate rižu dodajte u vodu 1 sastojak: Bit će savršeno kuhana i rastresita, a neće se lijepiti za dno lonca
U tijeku velika akcija policije u Zagorju! Poznati su detalji
Provjerite ladice: Možda doma imate ‘malo bogatstvo’ kojeg niste svjesni
Novi detalji strave: Sjekirom ubila muškarca dok je spavao! Susjedi: 'Nismo znali da su u vezi'
FOTOGALERIJA: Samo ove godine zbrinuli više od stotinu hodočasnika u Mariji Bistrici
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
