IZGORJELA KUĆA NEDALEKO KRAPINSKIH TOPLICA : Prvo planula škrinja za meso, a onda i ostale stvari. Vlasnica ozlijeđena kad je pokušala spasiti svoj dom
Šteta je ogromna
Danas rano ujutro oko 4,40 sati buknuo je požar u obiteljskoj kući u Selnom nedaleko Krapinskih toplica.
Požar je prema policijskom izvješću nastao uslijed pregrijavanja starih električnih vodiča nedovoljnog poprečnog presjeka došlo je do požara ledenice, a vatra se proširila na gorive predmete koji su se nalazili u blizini te su začađeni zidovi prostorija obiteljske kuće.
Prilikom pokušaja gašenja požara i izlaska iz kuće lakše tjelesne ozlijede zadobila je 60-godišnja vlasnica i 40-godišnji hrvatski državljanin.
Požar su u 5,45 ugasili pripadnici ZJVP Zabok i DVD-a Selno, a materijalna šteta cijeni se na nekoliko desetaka tisuća kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
PAŽNJA: Nestao je Zvonko (69). Nitko ne zna gdje je već 3 dana
UŽAS: Glasna eksplozija probudila zapad Zagreba: 'Čule su se sirene'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
