Iz svojeg auta odveden ravno u zatvor. Stara je policijska mušterija...
Ima podeblji prekršajni dosje...
U Ulici bana Jelačića u Tomaševcu Biškupečkom, jučer 25. svibnja u 12.40 sati, policijski službenici Postaje prometne policije Varaždin zaustavili su osobno vozilo kojim je upravljao 43-godišnjak iz Beletinca.
Provjerama je utvrđeno da vozilom upravlja prije stjecanja prava na upravljanje motornim vozilom, te u vrijeme kada mu je vozačka dozvola ukinuta.
Isti je zbog ponavljanja istovrsnih prekršaja i sumnje da će nastaviti s činjenjem prekršaja, doveden u Policijsku postaju Varaždin. Zbog počinjenih prekršaja okrivljeni je uz Optužni prijedlog doveden na prekršajni odjel Općinskog suda u Varaždinu, gdje je nakon saslušanja od strane sutkinje određeno zadržavanje do 15 dana, nakon čega je predan u Zatvor u Varaždinu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Nebo nije zaboravilo njihovu dobrotu: Ova 3 znaka od 25. kolovoza čekaju sreća i obilje
Kraj teškim danima za 3 znaka: U rujnu ih čeka toliko sreće da će lebdjeti od radosti
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
