HGSS, lovci i policija dva sata tragali za staricom, pronađena živa i zdrava
ŽC 112 zaprimio je 202 poziva u protekla 24 sata
U protekla 24 sata, Županijski centar 112 Krapina zaprimio je ukupno 202 poziva na broj 112.
Većina poziva po kojima je ŽC 112 postupao odnosila se na intervencije hitne medicinske pomoći i pružanje savjetodavne medicinske pomoći.
Županijski centar izvijestio je tako da je jučer 31.srpnja u 13.20 sati započela ja akcija traganja i spašavanja za starijom ženskom osobom na području općine Radoboj, čiji je nestanak prijavljen Policijskoj postaji Krapina. Tražena osoba pronađena je 16.33 sati, živa i zdrava, nedaleko od mjesta stanovanja u Radoboju. U akciji traganja i spašavanja angažirani su HGSS Stanica Krapina, Policija, LD “Strahinjčica“ Radoboj, DVD Radoboj i mještani.
U protekla 24 sata na području Krapinsko-zagorske županije evidentirane su dvije prometne nesreće. U Mokricama je zabilježeno izlijetanje osobnog vozila sa kolnika ceste u zaštitnu ogradu pri čemu je nastala materijalna šteta dok je Mihanović Dolu zabilježen sudar osobnog automobila i motociklista. Ozlijeđeni vozač motocikla prevezen je i zbrinut u OB Zabok.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
