Glumili presretače u Zagorju pa zaustavili muškarca (27) i pošteno ga ''ogulili''
Policijski službenici Policijske uprave krapinsko-zagorske dovršili su kriminalističko istraživanje nad dvoje hrvatskih državljana u dobi od 34-godine zbog osnovane sumnje da su počinili kaznena djela "Neovlašteno obavljanje službene radnje" i "Prijevara".
Sumnja se, da su 23. ožujka 2025. godine oko 23 sata vozeći se iza 27-godišnjeg hrvatskog državljanina, nakon što se zaustavio na parkiralištu, zaustavili se iza njega i predstavili se kao „presretači“.
Dvojica osumnjičenih pregledali su vozilo 27-godišnjeg vozača i slikali mobilnim uređajem osobne dokumente te mu naveli da mora platiti kaznu za prekršaj prekoračenja brzine ili će ga privesti u Policijsku postaju. Nakon čega je 27-godišnji vozač platio novčani iznos od nekoliko stotina eura za navodno počinjeni prometni prekršaj.
Idući dan 24. ožujka 2025. godine, nakon što je 27-godišnji vozač prijavio događaj policiji, policijski službenici Policijske uprave krapinsko zagorske brzim i operativnim radom na terenu pronašli su i potom uhitili osumnjičene te proveli kriminalističko istraživanje.
Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja oba osumnjičena 34-godišnjaka predani su pritvorskom nadzorniku, a nadležnom državnom odvjetništvu podnijeta je kaznena prijava.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Prognostičar objavio do kad će trajati olujna kiša i jak vjetar u Zagorju
Jednostavno, a ukusno: Uskrsni kuglof koji vam mora uspjeti, a priprema se za čas
FOTO i VIDEO IZ ZRAKA: Poplava kod Zaboka, voda ušla i u kuće
Najsretnija vijest 🍀 U Zagorju rođena 21 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
Župan Kolar oglasio se o izvanrednoj situaciji: 'Ovo što se događa ne ide nam u prilog'
Kraj drame na Sljemenu: 150 učenika spušteno u velikoj akciji, sudjelovao i Tomašević!
Zvjezdani uspon čeka ova dva znaka sve do 2032. Sreća će im biti drugo ime!
Odlična prilika za posao: Plaća do 4000 €, dovoljna i srednja škola!
Stiglo važno upozorenje vlasnicima nekih vozila: ‘Ovo nemojte koristiti zbog potencijalnog rizika’
Policija u Zagorju zaustavila vozača (60). Odmah je uhićen, slijede ozbiljne posljedice!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
