FOTO S MJESTA TRAGEDIJE: Motociklist poginuo u strašnoj nesreći u kojoj su sudjelovala 4 vozila
Foto: DVD Blaževdol
Vatrogasci su objavili fotografije strašne prometne nesreće koja se sinoć dogodila na autocesti između Varaždina i Zagreba, a u kojoj je smrtno stradao motociklist.
Također, objavili su i detalje o svojoj intervenciji, kao i samoj prometnoj nesreći.
Njihovu objavu prenosimo u cijelosti:
"U 19:16 primamo dojavu o prevrnuću automobila na autocesti A4 u smjeru Zagreba kod čvora Popovec. Na intervenciju izlazimo s NV Blaževdol 110 i malim NV Blaževdol 116 te ukupno 7 operativaca.
Po dolasku na lokaciju uočavamo kako je došlo do sudara više vozila tj. nakon što je kombi vozilo marke Opel (koprivničke reg.oznake) koje je vuklo autoprikolicu (s 2 automobila na njoj) iz još neutvrđenih razloga probilo zaštitnu ogradu i prevrnulo se u suprotnom smjeru, na razasute dijelove naletio je osobni automobili marke Porsche Cayenne (koprivničke reg.oznake) koji je pretrpio manju materijalnu štetu te osobni automobil marke Ford Mondeo (bjelovarske reg.oznake) koji je pretrpio veću materijalnu štetu.
Nedugo nakon te prometne nesreće, u prometnoj traci u smjeru Svete Helene na ostatke je naletio motor marke Yamaha J6 (koprivničke reg.oznake). Prilikom pada s motora, vozač je zadobio teške ozlijede te je preminuo, dok su suvozača preuzeli djelatnici HMP. Sa svih vozila smo otpojili akumulatore kako ne bi došlo do zapaljenja, napravili smo vizualnu kontrolu te smo rasute tekućine prekrili apsorbentom kako bi spriječili daljnje izlijevanje.
Na intervenciji prisutni djelatnici MUP-a, HAC-a i HMP-a. S vozilom NV Blaževdol 110 ostajemo na dežurstvu do 23:35 kad je bio povratak u bazu i kraj intervencije.", objavili su vatrogasci DVD-a Blaževdol.

.

.

.
