Došao do podataka s kartice umirovljenika i 39 puta kupovao na njegov račun
Policija je provela je kriminalističko istraživanje protiv 41-godišnjeg muškarca zbog sumnje na to da je prevario 81-godišnjaka i tako mu ukrao oko 700 eura, piše Index.
Kako je utvrđeno tijekom istrage, osumnjičeni je na prevaru došao do bankovnih podataka starijeg muškarca. Zatim je između 20. i 28. ožujka u Šibeniku obavio čak 39 neovlaštenih transakcija koristeći karticu 81-godišnjaka preko raznih aplikacija.
Zbog toga je protiv 41-godišnjaka podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Jedan zaboravljen napitak čisti crijeva kao rukom, a vraća i energiju – pijte ga svaki dan, bolje je čak i od probiotika
Drama u hotelu u Zagrebu: Dildom od 30 cm tukla zaštitara
Drugi dan shvatio da ima dobitnu tombolu
Pojavila se šuga, na oprezu škole i vrtići! Evo koji su simptomi...
Nova akcija USKOK-a. Optužene čak 53 osobe
Astrolozi: Ovaj znak idući tjedan neka odigra loto
Jak potres u susjedstvu: osjetio se i u Hrvatskoj, javljaju se građani
Od ove dvije bolesti Zagorci najčešće umiru
Nagle promjene vremena: Božarov otkrio što nas sve čeka u Zagorju
Opća bolnica Zabok je hrvatski rekorder. Pogledajte brojke
Ne treba vam iskustvo: Evo kako se možete uključiti u veliko zimsko prebrojavanje ptica
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
