Detalji tragedije: Automobil završio pod autobusom, poginula žena (59)
Vozač koji je izazvao nesreću odmah je uhićen
U srijedu, 25. rujna, nešto poslije 14 sati, na raskrižju državne ceste D20 i županijske ceste 2022 koja povezuje Malu Suboticu i Orehovicu, dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je život izgubila 59-godišnja vozačica osobnog automobila.
Prema policijskom izvješću, nesreću je izazvao 29-godišnji vozač automobila čakovečkih registarskih oznaka, koji je dolaskom do raskrižja ušao na cestu s prednošću prolaska, a da nije propustio vozila koja su se kretala glavnom prometnicom. Tom je prilikom prednjim dijelom svog vozila udario u bočnu stranu automobila kojim je državnom cestom upravljala 59-godišnjakinja. Od siline udarca vozilo žene zanijelo se na suprotnu prometnu traku, gdje je u njega bočno naletio autobus zagrebačkih registarskih oznaka kojim je upravljao 34-godišnjak. Nakon drugog sudara automobil je odbačen izvan kolnika na travnatu površinu.
Ozbiljno ozlijeđena vozačica prevezena je u čakovečku bolnicu, gdje je, unatoč naporima liječnika, preminula.Vozač koji je izazvao nesreću odmah je uhićen i priveden u policijsku postaju radi kriminalističkog istraživanja. Nakon dovršenog postupka protiv njega je podnesena kaznena prijava zbog izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu te je predan pritvorskom nadzorniku.
Očevid na mjestu nesreće vodila je zamjenica županijske državne odvjetnice u Varaždinu u suradnji s policijskim službenicima Postaje prometne policije Čakovec. U izvlačenju unesrećene vozačice sudjelovali su i vatrogasci JVP-a Čakovec te DVD-a Mala Subotica. Zbog očevida cesta je bila zatvorena za sav promet od 14:30 do 18:09 sati, a vozila su bila preusmjerena na obilazne pravce, prenosi Večernji.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Netko je jučer policiji predao 40 komada streljiva: Evo što poručuju iz policije
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
